אולם אירועים באשקלון

מקום בים הינו אולם אירועים ייחודי הממוקם על צוק ברצועת חוף יפיפייה באשקלון. נופים כחולים מכל עבר, עיצוב אורבני המתכתב עם הים. מזמינים אתכם לערוך את האירוע שלכם באווירה שונה וייחודית.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עדכונים מהאינסטגרם שלנו

תכנון חתונה הוא דבר עצום ומרגש עבור זוגות ולעיתים עלול להיות מתיש. את התכנון לרוב עושים מספר חודשים לפני, סוגרים אולם אירועים באשקלון, קייטרינג ועוד המון בעלי מקצוע שונים ומגוונים. זהו זמן שמלווה בהמון פגישות, המון בחירות שיש לעשות ולעיתים גם מעט ויכוחים. על מנת שבסופו של דבר תהנו מהתהליך ותגיעו ליום הגדול באופן רגוע, מומלץ מאוד להיעזר בצ'ק ליסט המאגד את כל המשימות שקיימות ויש צורך לעשות ולסמן עליהן וי. במאמר זה אנו ניתן לכם מספר כללי חובה שיעזרו לכם בדרך לתכנון אירוע החתונה שלכם באולם אירועים באשקלון, כי הרי בסופו של דבר זה מה שהכי הייתם רוצים ליום החתונה שלכם.

בחירת מקום לאירוע באולם אירועים באשקלון

מקום האירוע הוא הדבר הראשון שחשוב לסגור וכמה שיותר מהר. חתונות, בת מצווה או בר מצווה באשקלון מתקיימים בדרך כלל בעונות מסוימות בהן יש לחץ על אולמות וגני האירועים ואם חשקה נפשכם בתאריך מסוים ובמקום מסוים, כדאי שתקדימו לעשות זאת, שמא התאריך יהיה תפוס ותתבאסו. אנו ממליצים ליצור רשימה של חמש מקומות אהובים עליכם, לא כדאי להתפזר ולראות יותר מכמות זו כי אין סוף לאפשרויות שיש ובינתיים התאריכים מתחילים להתמלא. אם חשקה נפשכם לקיים אירוע באולם אירועים באשקלון, תוכלו ללכת לראות ולהתרשם מהאיכות וכמובן לבדוק שהתאריך שאתם מעוניינים אפשרי. תמיד כדאי לבוא עם שניים- שלוש תאריכים אפשריים עבורכם, זה מיד יגדיל את טווח האפשרויות אל מול האולם וסביר שתוכלו ככה למצוא תאריך מתאים לאירוע.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

בחירת האוכל שיהיה באירוע

אוכל הוא אחד הדברים החשובים בערב החתונה שלכם או אירוע בת מצווה באשקלון. אוכל טוב מחבר בין אנשים, עושה אוירה טובה והאורחים שלכם מחכים לו בציפיה. בחירת מנות מגוונות וטעימות היא חשובה ביותר ולכן הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות בעניין זה הוא ערב טעימות בזמן שמתקיים אירוע. זמנים בהם מתקיים אירוע הם זמני לחץ במטבח, הם יראו לכם בצורה הכי טובה את טעמו של האוכל בזמן אמת. לכן דאגו לערב טעימות כזה וכדאי גם שתזמינו איתכם למאורע את זקני השבט, הלוא הם ההורים. זו דרך טובה לתת להם לעזור לכם בבחירת המנות, הם יעשו זאת בשמחה ויביאו מן הניסיון שלהם. היו פתוחים בערב זה לטעמים חדשים וביחרו מנות מגוונות ככל האפשר על מנת שלכל אורח יהיה את האפשרות להנות לפחות משתי מנות טובות. 

תכנון כמות מוזמנים

התשלום הגדול באולם אירועים באשקלון ובאירועים בכלל הוא למעשה תשלום עבור כל מוזמן שמגיע לחתונה. למעשה מה שתעשו בחישוב עלות החתונה הוא סכימה של כל ההוצאות וחלוקתה פר מוזמן. כך תדעו למעשה כמה שילמתם עבור כל מוזמן באירוע. לכן אחד הדברים החשובים ביותר בתכנון חתונה הוא לדעת בצורה המדויקת ביותר את כמות המוזמנים שיהיו לכם באירוע. תחילה עשו רשימה ראשונית לה שילחו הזמנות. כאשר האירוע יהיה יותר קרוב, דאגו לבדוק אילו מוזמנים מגיעים וכמה מכל משפחה. תוכלו להיעזר בחברות מיוחדות אשר עושות את הבדיקה עבורכם או בחברים שישמחו לעזור ולקחת חלק.

בחירת בעלי מקצוע לאחר מספר פגישות

לאחר שסגרתם אירוע באולם אירועים באשקלון, כעת תוכלו לעבור לבעלי המקצוע הנוספים שיש לסגור עבור האירוע שלכם. עליכם לסגור דיג'י, צלם, מקום התארגנות, ביגוד ואטרקציות אם אתם מעוניינים להוסיף. קחו בחשבון שבענף האירועים, חתונה היא למעשה האירוע היוקרתי ביותר וזהו ענף עם ביקוש מטורף וכמות ענקית של בעלי מקצוע טובים. לכן, לפני שאתם סוגרים עם בעל מקצוע אחד, תראו עוד כמה מהתחום, תתרשמו מעבודתו ואולי גם תצליחו להגיע למחירים נוחים. זיכרו שיש לכם לפחות חודש שלם לסגור את החלק הזה ולכן עשו זאת באופן מחושב וביחרו את מה שאהבתם הכי הרבה.

לסיכום, חתונה, בת מצווה או ברית מילה באשקלון אילו אירועים מרגשים ותכנונם עלול להיות מעט לחוץ. אם תעשו את התכנון נכון וברוגע, תוכלו להגיע לתכנון מוצלח מאוד של חתונה מושקעת לפרטים הקטנים. סיגרו קודם את הדברים הגדולים והחשובים ולאחר מכן רדו לפרטים הקטנים. רישמו את כל ההוצאות בקובץ אקסל מסודר בכולל תאריכים, מחירים וכמות מוזמנים ואין ספק שתוכלו להתמודד עם תכנון האירוע בצורה מושלמת. זו הדרך הטובה ביותר והיעילה לתכנון חתונה מוצלחת.