ברית מילה באשקלון

אירוע ברית מילה בקונספט מרענן, מול הנוף המרהיב של חוף הים באשקלון. אצלנו תוכלו לערוך אירועים קטנים באווירה מיוחדת עם תפריט קולינרי עשיר וחווית אירוח מוקפדת.

אירועים קטנים ומרגשים באווירה קסומה. לאירוע ברית מילה במתחם אירועים מקום בים - השאירו פרטים:

אירוע לנסיך החדש חוגגים אצלנו,
עם נוף לים ומרחבים של תכלת.
מקום בים – מתחם אירועים אינטימי וייחודי,
לאירועים קטנים ולרגעים של פעם בחיים.
תפריט עשיר, אווירה מיוחדת ומרחבים המתאימים למשפחה וילדים.

דברו איתנו

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ברית מילה באשקלון - מצווה יהודית

אחד האיחולים הנהוגים ביהדות הוא "בשנה הבאה בן זכר" או "בע"ה בברית". ברית הוא אירוע משמח בו למעשה מוהלים את הבן הזכר שנולד כאות לברית אברהם עם אלוהים. כאשר עורכים אירוע ברית מילה באשקלון, אנו נזמין את הקרובים לנו לחגוג איתנו את המצווה עבור הבן שיצטרף למשפחה. זהו אירוע מרגש מאוד עבור האם והאב הטריים אשר מלווה בכללי טקס מאוד ברורים. כחלק מן הטקס, האם והאב בוחרים מראש את הסנדק אשר ישב על הכיסא המיוחד ויחזיק את התינוק הקטן בעת ביצוע הטקס. לסנדק בטקס יש סגולות רבות והאורחים מחכים לברכתו. מקום לאירועים אשר מקיים בריתות הוא מקום אשר יש לו את הכיסא המיוחד שמשתמשים בו לטקס זה.

היכן עורכים ברית?

ברית מילה באשקלון כמו חתונה קטנה או אירוע בת מצווה באשקלון הוא אירוע לרוב מצומצם וקטן עד 300 איש אשר מתקיים לרוב בשעות הצהריים- אחר הצהריים. זהו אירוע קצר שאורכו נפרש על כ- שלוש שעות ומוזמנים אליו האנשים הקרובים לנו והמשפחה הקרובה. זהו אירוע שקורה לאחר שמונה ימים מיציאת התינוק לאוויר העולם ולכן הוא מאופיין כאירוע בהתראה קצרה שכן האם והאב אינם יודעים את מועד הלידה בוודאות. את הברית נהוג לחגוג במקומות קטנים לאירועים בשל כמות מוזמנים מצומצמת ואם מדובר בכמות מאוד קטנה יש כאלו שאפילו יעדיפו לערוך את הטקס בביתם או בבית הכנסת. כמובן שמיקום עריכת הטקס נתון לשיקולם של האב והאם והכל תלוי בהעדפה האישית שלכם. יש הורים שירצו להזמין כמות מוזמנים יחסית גדולה ואולם אירועים קטן יהיה נהדר עבורם ויוכל לספק את כל מה שהם זקוקים לו עבור הטקס. מעבר למקום הטקס יש להזמין מוהל. המוהל לרוב יהיה רב, אך כיום יש הורים שבוחרים ברב רופא או רופא שכן מדובר בפעולה כירורגית לכל דבר.

איך מתנהל האירוע?

כמו בכל אירוע ברית מילה באשקלון מתחילים בקבלת האורחים לאולם וסידורם בשולחנות האוכל, מוזיקת רקע מלווה את האורחים שמגיעים ואת האורחים שכבר סועדים בשולחנות מן הבופה או מנות הפתיחה. לאחר מכן תוגש המנה העיקרית ומיד אחר כך יתחילו בטקס הברית. הסנדק ישב על כיסא הברית ואת התינוק יגיש לו האדם שנבחר לבצע זאת. זו יכולה להיות האם או האב או מי שהם בחרו שיעשה זאת. יש מנהג לתת לאישה שרוצה ילדים להגיש את התינוק כסגולה להיכנס להריון במהרה.. המוהל יגיע, יתחיל במספר ברכות ויבצע את טקס הסרת העורלה. סביב המוהל והסנדק יעמדו האורחים וישתתפו בטקס. לאחר סיום הטקס וחבישת התינוק אורחי האירוע יגשו לקבל ברכות מהסנדק. בסיום החלק הזה, יוגשו הקינוחים לשולחן ולעיתים יעברו לריקודים, דרשה או כל תוספת מעניינת אשר סוגרת את האירוע.

מתי סוגרים מקום לאירוע ברית מילה באשקלון?

כמו שכבר אמרנו, אירוע ברית מילה באשקלון קורה שמונה ימים מהיום שבו נולד התינוק. שמונה ימים מהלידה הם פרק זמן יחסית קצר בו האם עוד מתאוששת מהלידה ולכן לסגור אירוע ברית מילה באשקלון עלול להיות קשה בימים אלו. הדבר המומלץ לעשות כבר בזמן ההיריון הוא לראות מספר מקומות לאירוע ברית אשר יכולים לעניין אתכם וכאשר תרצו לסגור את האירוע לאחר הלידה לא תצטרכו להסתובב הרבה ולחפש. תוכלו כבר להתרשם מתפריט האוכל ומהמחיר ובהחלט להיות מוכנים לרגע הנכון. כמו כן, אם יש ברצונכם להוסיף דברים מיוחדים לאירוע כמו סידור בלונים או עיצוב שולחנות, תוכלו לבדוק אפשרויות לספקים עוד לפני מועד הלידה. הכנה מראש תחסוך לכם הרבה בימים הראשונים של התינוק.

מה היתרונות לחגוג את טקס הברית בגן אירועים באשקלון?

לחגוג ברית מילה באשקלון, בגן או אולם אירועים באשקלון מאפשר לכם להזמין יותר אורחים ולערוך אירוע במקום ניטרלי שהוא לא ביתכם. לאחר הלידה האם תעדיף שיהיה מקום מסודר אשר ידאג לכל מה שצריך ללא דאגות מיותרות והתרוצצויות אחר קניות וההכנות לאירוע. אין צורך לדאוג לתפריט אוכל, לבשל בעצמכם או להזמין קייטרינג במיוחד. הכל נמצא במקום אחד אשר חוסך מכם דאגות בימים עמוסים אלו. לרוב אירועי ברית מילה באשקלון הם אינם אירועים יקרים ומסתכמים בכמה אלפי שקלים בודדים אשר מכוסים בעזרת מתנות האורחים ויש שאפילו יאמרו שניתן באירוע כזה להרוויח סכום כסף נאה אשר ישמש אתכם לקניות לתינוק הקטן.