גן לאירועים קטנים

אירועים קטנים חוגגים במקום בים, מתחם לאירועים אינטימיים המוקף בים ונוף טבעי.
ביום שלכם הקיפו את עצמכם במשפחה קרובה, בחברים טובים ותחגגו את הרגע בסביבה אוהבת וחמה.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עדכונים מהאינסטגרם שלנו

תכנון אירוע חתונה, ברית וכל אירוע למעשה, עלול להיות לדבר מסובך, מי שכבר תיכנן אירוע בעבר, ודאי הבין כי מדובר במטלה לא פשוטה ובעידן של היום גם יקרה. אז איך בכל זאת עושים זאת נכון? כל מה שתצטרכו זה קודם כל תכנון נכון של האירוע ולזכור כי לא תמיד חייב לעשות אירוע בסדר גודל ענק, אפשר גם לעשות אירוע מתוקתק ומהנה בגן לאירועים קטנים ולחסוך הרבה מאוד במחיר. לרוב כאשר אנו חושבים על אירוע בארץ, ישר עולה המחשבה של אירוע אשר כולל בתוכו יותר מ- 400 אנשים, אך דעו לכם שניתן לעשות גם אירוע מצומצם של 300 אנשים ולהפוך אותו לאירוע אינטימי ויוקרתי מבלי להוציא כל כך הרבה כסף. 

שלוש יתרונות בגן לאירועים קטנים

1. אירוע באווירה מרעננת

ענף האירועים בארץ מתרכז בעיקר באולמות וגני אירועים גדולים. כאשר אנו מקבלים הזמנה לחתונה או אירוע שמחה אחר לזה אנו מצפים, אך תמיד אפשר להפתיע את האורחים בהזמנה אל גן אירועים קטן באווירה אינטימית ומרעננת מההזמנות אליהם אנו רגילים בדרך כלל. זוגות רבים אשר רוצים להפתיע את אורחיהם ישמחו לדעת שזהו טרנד שהולך וגדל בקרב הזוגות הצעירים אשר מחזירים עטרה ליושנה ומביאים אלינו את האירועים הקטנים והאינטימיים שהיו בעבר בשנות ה- 50. כיום מסעדות רבות וגני אירועים גדולים מציעים עבור זוגות שרוצים חתונה קטנה, גן לאירועים קטנים אשר יכיל כמות אורחים מצומצמת ויהווה עבורם מקום מיוחד להתחתן בו.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

2. הזדמנות לחוויה קולינרית     

כשאנו מזמינים אורחים לארוחה באירוע בגן אירועים קטן, אנו רוצים שיהנו מהאוכל. אוכל הוא למעשה אחד הדברים החשובים ביותר באירוע. חשוב שהאוכל יהיה עשוי טוב, באיכות גבוהה, מגוון ומפתיע. מוזמנים רגילים למנות הרגילות אשר חוזרות על עצמן בכל אולם אירועים או גני אירועים ליד הים. הסיבה שהמנות חוזרות על עצמן היא בגלל הצורך לבשל לכמות גדולה של אנשים. בגן לאירועים קטנים יש אפשרות אחרת, כמות המנות יורדת ולכן זה מאפשר ליצור מנות הרבה יותר איכותיות ומגוונות. באירוע כזה בהחלט ניתן להפתיע את האורחים בסלטים מיוחדים, מנות ראשונות ומנות עיקריות ערבות לחיך וכמובן שבל נשכח את הקינוחים המיוחדים שניתן לעשות לכמות אנשים מצומצמת. גן לאירועים קטנים יכול להציע לנו את שף הבית אשר מפתח תפריט אירוע חדשני אשר לא תראו בכל אירוע רגיל.

3. הגודל כן קובע את המחיר

חישוב התשלום לאירוע הוא פר ראש. כלומר על כל אורח יש סכום מסוים בנלקח עבורו. כך למעשה מחשבים כמה יעלה לנו את האירוע. כאשר מדובר באירוע גדול מאוד בגן אירועים או אולם גדול, העלות תהיה גדולה יותר. אך אם נעשה אירוע בגן לאירועים קטנים עם כמות אורחים מצומצמת בהחלט נוכל לצמצם עלויות או להשתמש בעלויות שהיינו מוציאים במקום גדול, על דברים אחרים ולשדרג את האירוע שלנו. כמו כן בגן לאירועים קטנים, שירותים רבים כמו תאורה והגברה נכללים בתוך המחיר והם אינם מהווים תוספת תשלום.

איך עושים תכנון נכון של אירוע?

תשלום מקדמות לבעלי מקצוע

הדרך הנכונה לתכנון נכון של אירוע היא לשים את הדברים על השולחן. הדבר הראשון שחשוב לשים על השולחן הוא קביעת תקציב לאירוע שלא עוברים אותו. התקציב צריך להיות מורכב משני חלקים: חלק ראשון תקציב מקדמות אשר ינתן לבעלי המקצוע טרם עבודתם על מנת לשריין אותם ליום האירוע. והחלק השני יורכב מהסכום הסופי שצריך להשלים לבעלי המקצוע לאחר האירוע. את הכסף למקדמות חשוב שיהיה לכם באופן נזיל, את המשך הסכום תוכלו לשלם ממתנות האורחים. כמובן שבכל מקרה כדאי שבחלק של המקדמות יהיה לכם סכום של 20 אחוז יותר מהתכנון לכל מקרה שלא יבוא.

טבלת אקסל

אחד הדברים שמאוד כדאי להתנהל איתם בתכנון חתונה על הים הוא טבלת אקסל. בתוך הטבלה נציין באופן מסודר את כל בעלי המקצוע שמהם נזדקק לשירות, עלות השירות והמקדמה ששולמה. כמו כן, כדאי לפתוח גיליון אשר יסדר את כמות המוזמנים עם הערכת חישוב על פי סכום ממוצע שנהוג להביא כמתנה. הערכת החישוב תעזור לכם לדעת כמה מהאירוע האורחים יכולים לכסות עבורכם ואיזה סכום כדאי לשים בצד לכל מקרה שלא יבוא. מומלץ מאוד ורצוי לעשות רשימת אישורי הגעה לאירוע על מנת לדעת באופן סופי כמה אורחים מגיעים בוודאות.