גן אירועים קטן

חתונה באווירה אינטימית בגן אירועים קטן באשקלון. אירועי בוטיק קלאסיים על רקע ים התיכון.
תפריט טרנדי עשיר וצורות הגשה חדישות. חופות על קו המים וחווית אירוע בלתי נשכחת.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עדכונים מהאינסטגרם שלנו

גן אירועים קטן הוא לרוב גן אשר יכול להכיל עד 300 מוזמנים. יש בו כל מה שיש בגני אירועים אחרים רק פשוט ביותר קומפקטי. אז נשאלת השאלה האם כאשר בוחרים בגן אירועים קטן זה יפגע ביופי של המקום או באיכותו? התשובה לכך היא ממש לא, פשוט יהיו הבדלים קטנים אשר מתאימים יותר לגן אירועים קטן. במאמר זה אנו נספר על ההבדלים והיתרונות של גן אירועים קטן אל מול גני האירועים הגדולים.

טרנד חתונות עם כמות מוזמנים קטנה

בעבר כאשר היו מזמינים אורחים לחתונה או בר מצווה באשקלון, האבות והאמהות של החתן והכלה היו מזמינים את המשפחה הקרובה וגם הרחוקה, את החבר'ה מהעבודה ואולי גם מהצבא והחתונות היו הופכות לאירוע אשר מתחיל ב-400 מוזמנים ויותר. כיום זוגות רבים מעוניינים באירוע אינטימי יותר, חתונה קטנה, אירוע שבו הם מכירים את המוזמנים שלהם ולכן תראו כיום הרבה זוגות שמזמינים עד 300 אורחים לחתונה. במצב של כמות אורחים מצומצמת יהיה צורך גם בגן אירועים קטן עם כמות שולחנות מותאמת.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עלות נמוכה יותר

אחד השיקולים שקיימים בתכנון חתונה מצומצם הוא עלות האירוע בתוך מקום לאירועים קטנים. לרוב מחשבים את עלות האירוע על פי תשלום לאורח. למעשה סוכמים את כל השירותים שרכשתם כולל התשלום לאולם ולקייטרינג ומחלקים בכמות האורחים. כמות אורחים קטנה יותר תעלה הרבה פחות מכמות אורחים גדולה או גדולה מאוד. זהו שיקול של זוגות רבים אשר רוצים להתחיל את חייהם המשותפים במאזן תקין בבנק. לכן מראש הם יזמינו מספר אורחים מצומצם ויבחרו בגן אירועים קטן אשר התשלום בו יהיה יותר נמוך על פי מספר האורחים. זהו שיקול בהחלט לגיטימי ומובן. אין זה אומר שמדובר בחתונה פחות שמחה, להיפך, את החתן והכלה עוטפים באהבה כל מי שהם מכירים טוב.

עיצוב האירוע

כאשר האירוע הוא אירוע מצומצם וגן האירועים קטן, סביר שיהיה להם מקום מסוים אשר מיועד עבור החופה, מקום לריקודים ומקום בו מתקיימים האוכל והבופה. העיצוב הקיים אינו משתנה, אך פחות יהיה לכם משחק תזוזה היכן למקם כל דבר בניגוד לגן אירועים גדול אשר תוכלו לומר היכן הייתם מעוניינים שהחופה תהיה. מה שכן תוכלו לעשות הוא לעצב את המקום עצמו בעזרת פרחים, נרות וכל מה שרק חלמתם עליו. זה לא פוגע בעיצוב האירוע אלא הרבה יותר ממוקד ואינטימי ויש יאמרו שהאווירה היא הרבה יותר חמימה ונעימה.

קייטרינג יותר איכותי

אוכל באירוע בכל סוג של אירוע, למשל אירועים עסקיים, הוא אחד מהדברים החשובים ביותר על מנת שהאורחים שלכם יהנו. אחד היתרונות הגדולים בבישול הוא לבשל למספר אנשים מצומצם. כאשר מבשלים במנות גדולות מאוד האוכל יהיה טעים, אבל כאשר מדובר במנות קטנות בהחלט ניכר כי האוכל מושקע יותר גם בטעמו וגם במראה שלו. לכן באירוע מצומצם אפשר להכניס מחשבה בבישול, האוכל פחות תעשייתי והטעמים הרבה יותר מדויקים. בגן אירועים קטן אפשר למעשה ליצור חוויה קולינרית שהאורחים שלכם לא ישכחו.

מתי עוד משתמשים בגן אירועים קטן?

גן אירועים קטן לא חייב להיות רק לאירוע חתונה. רבים מאיתנו מחפשים גן מסוג זה כאשר האירוע שלנו הוא ברית, בריתה, בר מצווה או בת מצווה שמראש כמות האורחים בהם היא קטנה יותר. רוב האנשים שחוגגים אירועים אלו מחפשים אחר גן אירועים קטן ואינטימי וזה בהחלט מתאים לכך. גן אירועים קטן יודע להיות ערוך היטב לאירוע צהריים כמו ברית ולקיים בערב אירוע בר מצווה או בת מצווה. זה אחד היתרונות הגדולים בגני אירועים מסוג זה ולכן גם תמיד תוכלו למצוא תאריכים טובים לאירוע. 

לסיכום, לגן אירועים קטן יש הרבה מאוד יתרונות שיכולים להפוך את האירוע שלכם למיוחד במינו. האינטימיות שהוא מייצר וההשקעה בפרטים הקטנים ניכרת בכל מקום בגן אירועים מסוג זה. מכניסת האורחים לגן, רגע החופה ועד לאכילת האוכל העשיר בטעמים. אם יש לכם מספר אורחים מצומצם, ללא ספק כדאי לכם לחפש מקום אינטימי וקטן מאשר מקום גדול ומאוד מרווח. אין לנו ספק שגם בגן אירועים קטן האירוע שלכם יהיה מאוד שמח, טעים ואיכותי.