גני אירועים בים

כולם מחפשים את החתונה האחרת והשונה, מה דעתכם על גן אירועים בים?
מקום בים הינו גן אירועים המספק מענה לחתונות ייחודיות על קו המים, לזוגות שחולמים על הפקת חתונה בלתי נשכחת בקונספט קליל וצעיר.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עדכונים מהאינסטגרם שלנו

היום הגדול שלכם הגיע, אחרי כל ההכנות, בחירת בעלי המקצוע הטובים ביותר, סידור השולחנות וסקר שוק לגבי גני אירועים בים עם האווירה הכי מקסימה, כעת מתחיל הרגע שבו אפשר להנות. אך כדי שיום זה יהיה מהנה מאוד ולא מלחיץ, כדאי להכין מראש עוד מספר דברים קטנים, אך חשובים מאוד שיכול להיות שתזדקקו להם במהלך היום שלכם. זהו יום מרגש מאוד, מלווה בהמון שמחה ורגשות שמוצפים וקל מאוד לשכוח את הדברים הקטנים שעושים את ההבדל. במאמר זה תוכלו לקבל את רשימת הדברים החשובים שכדאי להכין כשבוע לפני החתונה ולהיות מאורגנים ליום הגדול בגני אירועים בים. 

התארגנות לאירוע בגני אירועים בים

התארגנות לאירוע חתונה על הים שלכם לרוב תהיה בבוקר, זה השלב הראשון ביום החתונה. סביר שלא ישנתם כל כך בלילה מרוב התרגשות, אבל העייפות לא מראה את אותותיה. כולם סביבכם מתרגשים כולל המשפחה שמלווה אתכם ועוד שניה אתם מתחילים. הכלות מבניכם בשלב זה תיפגשנה עם המאפרת והמסרקת ולאחר שני אלו תלבש את שמלת החלומות- שמלה הכלה. החתן בינתיים יתלבש גם הוא, יביא את זר הפרחים ואת רכב החתונה. זהו בוקר לחוץ במיוד ולכן מומלץ מאוד לבחור חברה טובה או אחות שיהיו אחראיות על כל העיניינים הלוגיסטיים. כדאי מאוד להכין לה רשימה מסודרת של הספקים, כתובות וניתן אף לתת לה פיקוד על הטלפון הנייד שלכן.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

אוכל ביום החתונה

התרגשות לעיתים משפיעה עלינו מבחינת האוכל. כלות רבות נמצאות ביום זה בשיא ההתרגשות שלהן עד כי שוכחות לאכול. חשוב לזכור שאם אתן רוצות להנות מהיום הזה שהולך להיות ארוך במיוחד, כדאי לדאוג לאכול דברים קלילים במהלך היום. אפשר לפתוח את היום בארוחת בוקר קלילה ולא מכבידה ולדאוג לירקות חתוכים, פירות יבשים ואגוזים לאורך היום אשר ישאירו אתכם בפוקוס. כמו כן לא לשכוח לשתות הרבה מים על מנת להימנע מכאבי ראש מיותרים. לאחר שתגיעו לגן האירועים ליד הים, תוכלו לבקש מבעלי גני אירועים על הים לאכול בחדר החתן כלה לפני שכל הערב מתחיל ולא יהיה לכם זמן לעצור לרגע. 

יציאה לצילומים

החתן המיועד הגיע למקום המפגש, פגש את הכלה ברגע המרגש וכעת הגיע השלב בו יוצאים לצילומים. אתם מלווים בחבריכם הטובים והאווירה כבר הרבה פחות מלחיצה. ברוב הפעמים הצילומים נערכים בטבע או אפילו בתוך גני אירועים ליד הים והשמלה הלבנה שמועדת לפורענות הלכלוך עלולה לקבל כתם. לכן הדבר החשוב ביותר הוא לקחת מגבונים להסרת כתמים שיהיו איתכן לכל מקרה. אפשר להביא גם חבליה אשר תהיה מוכנה עבורכם בחדר החתן כלה בגן אירועים בדרום. כמו כן, אם הצילומים נערכים בעונת הקיץ, חשוב להביא איתכם חולצה נוספת וזוג גרביים נוספות עבור החתן להתרעננות אחרי הצילומים.

תיק קטן עם דברים חשובים

אחד הדברים שכדאי שיהיו בהישג ידה של המלווה הוא תיק עם דברים חשובים שיעזרו לכם לעבור את היום הזה. כדאי לשים בתיק מטען נייד לפלאפון, ערכת עזרה ראשונה עם פלסטרים, אקמול לכל מצב שיבוא, נעליים להחלפה עבור הכלה וחולצה ומכנסיים נוספים עבור החתן. כמו כן לא לשכוח להכניס את הכתובה, הטבעות והאישור של המקווה. אלו אומנם דברים קטנים אך מאוד חשובים, וברגעי לחץ יכול להיות שנשכח אותם ולא נביא אותם איתנו לגן האירועים בים. בנוסף אם בחרתם להתחתן בגני אירועים בים, היכן שיש לחות, כדאי מאוד שלכלה יהיה סט איפור דומה לאיפור של הסלון אשר איתו תוכל לעשות טאצ' אפ. ועוד דבר אחרון להכניס לתיק הוא דאודרנט ובושם גם לחתן וגם לכלה.

טיפ למלצרים

בסוף האירוע בגני אירועים בים, כאשר כל האורחים כבר עושים את דרכם הביתה ונשארתם רק עם מעגל החברים המצומצם והמשפחה, זה הזמן להודות לכל המלצרים שעבדו קשה במהלך האירוע. טיפ קטן לכל מלצר וכמה מילים טובות על הערב ותפקודם בו יהיו מחווה נהדרת עבורם. לכן חשוב לא לשכוח להביא איתכם מעט כסף מזומן לצורך מטרה חשובה זו.

לסיכום, חתונה בגני אירועים בים היא אירוע מרגש מאוד, אולי האירוע המרגש בחיינו. זהו יום גדוש מלא בשמחה לצד לחץ שהכל יתפקד כשורה ושחתונת החלומות שלכם תהיה בדיוק כמו שרציתם. לכן קחו נשימה לפני היום הזה, תכינו את כל הדברים החשובים מראש וזה יחסוך לכם כאבי ראש מיותרים והנאה מהיום השמח הזה. זה הזמן לחייך, לצחוק ולהתחיל בחייכם המשותפים.