גני אירועים על הים

מקום בים הינו גן אירועים מעל הים באשקלון. המקום מציע שפע של אזורים לעריכת טקס חופה באווירה מיוחדת וקלאסית על רקע המים. השקיעה הנשקפת ממבנה הזכוכית, שקט הים והעיצוב האורבני של המקום – עושים אותו ללוקיישן ייחודי לחתונות ואירועים.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עדכונים מהאינסטגרם שלנו

לכל זוג יש את חלום החתונה הקטנה האידיאלי עבורם. מה ילבשו, אילו אטרקציות יהיו בחתונה, סגנון האוכל וכמובן מה יהיה מיקום החתונה. אחד החלומות שיש לזוגות רבים הוא להתחתן בגני אירועים על הים וכמו כן גם העונה בה תהיה החתונה. יש אנשים שעונת הקיץ היא העונה הנכונה עבורם, אבל יש גם כאלה אשר קוסמת להם חתונת חורף. רבים מהזוגות אשר חולמים על חתונת חורף ודאי יחשבו שאינם יכולים להתחתן בגני אירועים על הים, אך למעשה זו הנחה שגויה מהסיבה שכיום לגני האירועים על הים יש פתרונות נהדרים אשר מאפשרים את השילוב של חתונת חורף באווירת הים והטבע. במאמר זה תוכלו להבין את ההבדלים בין חתונת קיץ לחתונת חורף ולבחור לכם את הקונספט שהכי מתאים עבורכם.

אירוע בחוץ או אירוע סגור

גם בקיץ וגם בחורף מזג האוויר יכול להיות לא צפוי. בחורף אתם עלולים ליפול על יום גשום וקר אשר לא מאפשר להיות בחוץ, ובקיץ על יום שרב חם ולחות בלתי נסבלת. אפשרויות כאלה בארץ שלנו הן קיצוניות מאוד ולרוב גם בקיץ וגם בחורף יש ימים נעימים, אך בדיוק לימים האלו לגני אירועים על הים יש פתרונות נהדרים. יש גנים שבתקופת החורף יוצרים אוהל חתונות מקורה ויש גני אירועים על הים אשר מצוידים באזור מקורה שקוף אשר מאפשר לראות ולחוש את הנוף הטבעי של הים מבלי להרגיש את הקור או החום. למעשה זהו פיתרון מושלם שמאפשר לזוגות להנות מקיום חתונה על הים בכל עונות השנה. אפשרות נוספת בימים נעימים גם בקיץ וגם ביום שימשי של חורף לערוך את החתונה כאירוע פתוח עם שולחנות אוכל בחוץ ורחבת ריקודים. זו כבר אווירה אחרת לגמרי, אווירה קלילה מאוד ומיוחדת, לרוב תיעשה בקיץ ואליה תוכלו להוסיף אטרקציות קייציות במיוחד. זהו קונספט שונה מאווירת האירוע בחורף, אך ללא ספק הבחירה בידיכם ובמה שאתם אוהבים ומתחברים.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

קונספט אינטימי בחורף, מסיבת חוף בקיץ

כאשר אירוע כלשהו מתקיים באולם או גן אירועים על הים בקיץ, האווירה היא הרבה יותר קלילה, מהירה עם הרגשה של חופש. האירוע בגני אירועים על הים יכול להתחיל מוקדם יותר ולהסתיים בשעות הקטנות של הלילה. הקונספט ועיצוב האירוע יכול להיות מלווה בפרחים ססגוניים, פירות קייציים ואטרקציות שניתן ורצוי לעשות בקיץ. לעומת זאת באירועי חורף האווירה היא הרבה יותר רומנטית, אינטימית, חמימה. העיצוב כולל נרות ואמצעי חימום ויש אווירה רגועה יותר, יוקרתית של ערב. בחוץ יכול לרדת גשם ובפנים יש מסיבה המתמשכת לאורך הלילה. בשתי האפשרויות תוכלו לקיים חתונה נהדרת ושמחה ולאפשר לאורחים שלכם אירוח מושלם.

אטרקציות של חורף מול אטרקציות של קיץ

גם בענף האטרקציות נראה כי יש התאמת האטרקציות לעונת השנה. כמובן שיש אטרקציות שמתאימות לכל עונות השנה, אך יש כמה ספציפיות שתוכלו לעשות רק בקיץ או רק בחורף בגני אירועים על הים. אטרקציות שיכולות להתאים לאווירה החורפית הן בר קינוחים ושתיה חמה אשר מלווה במעט אלכוהול. אין כמו סיידר חם עם קינמון ויין אדום ביום גשום ורחבת ריקודים תוססת. לעומת זאת, באירוע קיץ בגני אירועים על הים יהיה מומלץ לקחת בר שייקים או קוקטיילים מרענן. אטרקציה נוספת שמתאימה מאוד לקיץ היא פלטת פירות ענקית. בקיץ הפירות צבעוניים יותר ואין כמו פרי מתוק ביום קיץ חם. לעומת זאת בחתונת חורף יכול להיות מאוד מומלץ לקחת בר של ברביקיו לקראת סוף האירוע אשר נכנס ישירות לתוך רחבת הריקודים. למעשה כיום ענף האטרקציות הוא רחב מאוד ואנו ממליצים לכם לבחון ולבדוק מה חדש בשוק זה ויכול להתאים לאירוע שלכם.

עיצוב חופה ומקום האירוע בחורף ובקיץ

כאשר מדובר על אירוע קיץ שמתקיים במתחם החיצוני של גן אירועים בדרום, המרחב בחוץ הוא גדול יותר ומאפשר יותר. תוכלו ברוב המקרים להציב את החופה היכן שאתם מעוניינים וסידור השולחנות במרחב יהיה מרווח. כמו כן העיצוב יכול מינימליסטי, כולל בתוכו יותר פרחים ומתבסס יותר על העיצוב הטבעי של הים ותאורה בהירה. באירוע חורף סגור יש צורך בתאורה יותר רומנטית, מרכזי שולחן עם נרות ופרחים בצבעים אחידים. המראה יותר מוקפד ומתאים לאווירה החורפית הסגורה. בשני המקרים יהיה ניתן להגיע לעיצוב מיוחד ויפה.