הדרך הקלה ביותר לתכנון חתונה

הדרך הקלה ביותר לתכנון חתונה

איך מתחילים?

ההתחלה בתכנון חתונה ובכלל בתכנון אירוע היא לעיתים מבלבלת. מאיפה מתחילים, מה סוגרים בהתחלה ומה בסוף? המון שאלות עולות במהלך זמן זה. אז איך מתחילים? הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות זה לחשוב על תאריך. ענף החתונות והאירועים בישראל מוגבל בתאריכים מסוימים ובדרך כלל זוגות רבים רוצים תאריכים מסוימים. אלו יכולים להיות תאריכים יפים במיוחד, ימים מסוימים שהם יותר חזקים כמו שלישי או חמישי ולעיתים יש קושי למצוא גן אירועים באשקלון בתאריכים שאתם רוצים. אז על מנת ללכת על בטוח, כדאי להחליט כמה שיותר מהר על תאריך וללכת לראות גן אירועים באשקלון.

סקירה אינטרנטית על גני אירועים

השלב הבא והלא פחות חשוב הוא מציאת גן אירועים באשקלון. יש הרבה גני אירועים וחשוב לראות את האולם שאתם מתחברים אליו. הדרך הטובה לעשות זאת היא להתחיל בסקירה אינטרנטית על גני אירועים באזור שאתם מעוניינים בו. להתחיל לראות תמונות של גני האירועים ומתוכם לצמצם את הרשימה למספר גני אירועים שאהבתם. לאחר מכן התקשרו לכל אחד מהם וודאו האם התאריך שאתם מעוניינים בו פנוי. בכל גני האירועים שהתאריך פנוי, קיבעו תאריך לבוא לראות את המקון.

דגשים בפגישה בתוך גן אירועים באשקלון

כאשר הולכים לראות גן אירועים באשקלון, עליכם לשים לב למספר דברים חשובים. בתחילה, בדקו שהמקום מוצא חן בעניכם. לאחר מכן עיברו ובידקו את רמת הניקיון. ניקיון אזור הבופה, ניקיון השולחנות והכיסאות וניקיון השירותים. אלו למעשה המוקדים החשובים. לאחר מכן, שבו עם בעל המקום ושימעו מה הוא מציע לכם. בידקו כמה תשלמו עבור מנה, בידקו אילו תוספות בתשלום תזדקקו להם כמו הגברה, תשלום אקו"ם, תוספת אלכוהול או בר אקטיבי, עיצוב וכדומה. הפרטים הללו חשובים מאוד על מנת לדעת כמה לבסוף תצטרכו לשלם.

רשימות אקסל

אקסל הוא ידידם הטוב ביותר של המתחתנים. על מנת לנהל תקציב נכון ולא להתחיל את החיים המשותפים במינוס בגלל האירוע, רצוי כבר מההתחלה לנהל טבלאות אקסל. צרו לכם טבלת מחירי ספקים, טבלת פרטי קשר של ספקים, טבלה לאורחים וטבלה לאישורי ההגעה. כל אלו יעזרו לכם מאוד לנהל היטב את תקציב החתונה ואפילו לצאת בפלוס בחשבון.

סידורי ישיבה בתוך גן אירועים באשקלון

בעבר באירועים, המשפחה הייתה ממנה אדם קרוב אחראי אשר היה אומר לכל אחד היכן לשבת. בגלל שיש המון אורחים, דרך זו עלולה להיות מאוד לא נוחה ולחוצה והרבה אורחים ממתינים למצוא את מקומם. על מנת להימנע מכך ולעשות זאת באופן נעים, מהיר ומסודר, צרו יחד עם גן אירועים באשקלון סידורי ישיבה. קחו את רשימת האורחים מראשו ותדאגו שלכל אורח יהיה שולחן. 

סגירת בעלי מקצוע

אחרי שסגרתם גן אירועים באשקלון וסגרתם את התאריך, זה בדיוק הזמן להתחיל לסגור את שאר בעלי המקצוע הכוללים עיצוב חופה ועיצוב בגן האירועים, צלם, דיג'י, קייטרינג במידת הצורך, אטרקציות וכמובן שמלת כלה וחליפת חתן.

דברו איתנו

גם אתם רוצים לחגוג אירוע בלתי נשכח על חוף הים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

אירועים עסקיים באווירה קלילה ומיוחדת.
סלפי מול הים, קוקטיילים קייצים ואינטימיות מגבשת.
תפריט עשיר בהתאמה אישית,
וצוות מקצועי שיפיק עבורכם אירוע בלתי נשכח.
ספרו לנו על האירוע שלכם
ונבנה עבורכם את הקונספט המושלם ביותר עבורו.

דברו איתנו

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם