גן אירועים באשקלון

גן אירועים במיקום מדהים על צוק מעל המים בטיילת של אשקלון.
מעטפת כחולה של יופי טבעי בצבעי המים והחול. מבנה אורבני לאירועים מקוריים ותפריט עשיר ומסקרן.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עדכונים מהאינסטגרם שלנו

עברתם את שלב הצעת הנישואין, החלטתם על התאריך המיוחל וכעת הגיע השלב החשוב ביותר תכנון החתונה בגן אירועים בדרום. אתם מעוניינים בחתונת החלומות שלכם וזהו תהליך עם המון פרטים קטנים וחשובים, אך אחד הדברים הראשונים שכדאי לעשות הוא לסגור מקום לאירוע. עונות החתונה והתאריכים המיוחדים לרוב עמוסים במתחתנים ומתחתנות ולכן החלק הזה הוא הדבר הראשון שתעשו בתכנון החתונה שלכם. אם מדובר בחתונת אביב – קיץ בהחלט יש לכם את הפרווילגיה המיוחדת לבחור לכם מקום שהוא גן אירועים באשקלון, ואם מדובר בעונות הסתיו- חורף, תמיד ניתן לבצע את החופה בגן אירועים על הים ולעבור לאולם האירועים הסגור של אותו גן לצורך האוכל. כיום עומדות בפניכם אפשרויות רבות ומגוונות אשר יהפכו את החתונה שלכם למיוחדת וקסומה.

מה ההבדל בין אולם אירועים לגן אירועים באשקלון?

בבואנו לבחור מקום לחתונה עומדות בפנינו שתי אפשרויות מצוינות. האחת, לבחור אולם אירועים באשקלון. אולם האירועים הוא מבנה סגור, לעיתים יש בו חלק פתוח שבימים של מזג אוויר טוב מתקימת בו החופה תחת כיפת השמיים וכל האירוע עצמו מתקיים בתוך האולם. אפשרות נוספת לאוהבי הטבע היא בחירת גן אירועים ליד הים לקיום את החתונה. גן אירועים באשקלון הוא אפשרות נהדרת למי שאוהב אווירה קלילה, קייצית ומיוחדת. החופה, הריקודים והאוכל מתקיימים תחת כיפת השמיים, לרוב מדובר בגנים בעלי מקום ומרחב גדול מאוד ואפשרויות סידור השולחנות בלתי מוגבלות. מעבר לשולחנות האוכל, ניתן להציב ספות חוץ אשר משדרגות את האירוע ומאפשרות לאורחים גם לשבת באזורים פסטורליים בתוך הגן. אין ספק שבחירה בגן אירועים באשקלון היא בחירה מיוחדת מאוד עבור אירוע החתונה המיוחל. 

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

היתרונות בבחירת גן אירועים לחתונה

כאשר בוחרים להתחתן בגן אירועים באשקלון יש מספר יתרונות אשר קיימים רק לגן אירועים. אחד היתרונות הגדולים הוא שלרוב מדובר במקום נרחב מאוד ואין הגבלה במספר המוזמנים. כך שתוכלו למעשה לעשות חתונה קטנה של 250 מוזמנים או מנגד חתונה גדולה מאוד של 600- 1000 מוזמנים. כמות המוזמנים זהו אחד מהשיקולים הגדולים ביותר בבחירת מקום לחתונה ולכן בחירה בגן אירועים אינה מגבילה אתכם מבחינת קריטריון זה. דבר נוסף שניתן לעשות בגן אירועים הוא לבחור את מיקום החופה שלכם. בגלל שהמרחב הוא גדול, לרוב אין מקום אחד שמיועד למיקום םפהחופה, תוכלו למעשה ביחד עם מנהל האירוע לתכנן את המיקום המועדף עליכם ולתכנן כניסה מרשימה. יתרון נוסף וחשוב מאוד הוא הנושא של אקוסטיקה. כאשר כל שלב המוסיקה והריקודים באירוע קורה בחוץ, אין חשש מאקוסטיקה גרועה כמו במקום סגור, מיקום הריקודים לא חייב להיות צמוד למרחב האוכל והאורחים יכולים לשמוע אחד את השני בשיחה בשולחן.

מעוניינים בגן אירועים באשקלון אבל חוששים מתנאי מזג האויר?

גני אירועים עובדים למעשה כל השנה, גם במזג אויר פחות נוח, הם למעשה ערוכים לכך מראש ונעזרים באוהל סגור, מערך של אולם צדדי שקיים לגן האירועים או אזור מקורה שניתן לסגור בדלתות זכוכית לתקופות עם תנאי מזג אויר פחות טוב. לכל גן אירועים באשקלון יש את הדרכים שלו ולרוב הן אינן ממעיטות מיופיו של המקום, להיפך, למעשה תוכלו להנות מיופיו של הגן, כי לרוב המקום ידאג לסגירה שקופה שמאפשרת להיות במקום סגור וחמים ויחד עם זאת מאפשר להרגיש בתוך גן אירועים ולא אולם.

אילו דברים כדאי לבחון לפני שסוגרים גן אירועים באשקלון?

גם בגן אירועים וגם באולם אירועים חשוב להסתכל עלל מספר דברים לפני שסוגרים תאריך. האחד הוא הנושא של הגברה ותאורה. הגברה ותאורה הם מרכיב חשוב מאוד בהצלחת חתונה. כדאי לבדוק האם גן אירועים באשקלון נותן את ההגברה והתאורה כחלק מחבילת האירוע או שיש תוספת. כמו כן, כדאי לבדוק האם לגן האירועים יש גנרטור למקרים חריגים של הפסקת חשמל באמצע האירוע. אלו דברים שאנו לא תמיד חושבים עליהם והם חשובים מאוד להצלחת הערב. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא מקום לחניית אורחים ושמירה של המקום באזור החנייה. אורחי האירוע ישמחו מאוד להגיע לגן אירועים בו הם יכולים לחנות את הרכב במקום מסודר מבלי לחפש חניה אשר לעיתים מרוחקת ממקום האירוע. כמו כן, אם יש אבטחה אשר שומרת על הרכבים בזמן האירוע זה עוד יותר טוב ומאפשר לאורחים שהיה בטוחה ונעימה.