אירועים עסקיים

אירועי חברה מול חופי צפון אשקלון, מול קו המים והכחול האינסופי. במקום בים תוכלו לערוך אירועי חברה, אירועי השקה, ימי גיבוש ואירועי קונספט ייחודיים. הזמינו את הצוות שלכם ליום גיבוש מיוחד באווירה הקלילה והמגבשת של הים.

לאירועים עסקיים שחברי הצוות שלכם לא ישכחו, השאירו פרטים:

אירועים עסקיים באווירה קלילה ומיוחדת.
סלפי מול הים, קוקטיילים קייצים ואינטימיות מגבשת.
תפריט עשיר בהתאמה אישית,
וצוות מקצועי שיפיק עבורכם אירוע בלתי נשכח.
ספרו לנו על האירוע שלכם
ונבנה עבורכם את הקונספט המושלם ביותר עבורו.

דברו איתנו

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

אירועים עסקיים מקצועיים ליד הים

כיום חברות רבות וארגונים קטנים עד גדולים מתכננים אירועים עסקיים עבור עובדי החברה במגוון גני אירועים ליד הים או במקומות סגורים בימי החורף. אירועים עסקיים מתקיימים לרוב בתקופות החגים, אירועי חברה ואף אירועי התרמה גדולים. האירועים משתנים מארגון לארגון כאשר הצרכים משתנים לפי מספר האנשים והקונספט. לכן חשוב מאוד לדעת איך לארגן אירוע מסוג זה על מנת שיהיה מושלם והעובדים יהנו בו.

איך לתכנן אירועים עסקיים בצורה מושלמת

על מנת לתכנן אירועים עסקיים בצורה מושלמת, יש לכלול את כל הפרטים הקטנים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא קודם כל לדמיין איך יראה האירוע. לאחר מכן, כיתבו את שלבי האירוע באופן כללי. לדוגמא: קבלת העובדים בכניסה, ארוחת בופה, אטרקציות שונות, רחבת ריקודים, הופעת אורח. כעת יש לכם הסתכלות רחבה על האירוע. זה הזמן לרדת לפרטים. לדוגמא, בחלק של כניסת העובדים, האם יחולק שי מסוים, איך תיראה הכניסה, מי יעמוד בה וכו'. בחלק של הבופה, האם יהיו פינות ישיבה, איזה סוגי אוכל יהיה וכו'. זכרו הפרטים הקטנים, הם אלו שעושים את ההבדל באירועים מסוג זה. 

בחירת מקום לאירוע

בחירת מקום עבור אירועים עסקיים תלוי בכמות העובדים שישתתפו, בקונספט ובעונה. לעיתים מדובר על חברה שלמה של כמות עובדים גדולה מאוד ותצטרכו מקום גדול שיכול להכיל כמות גדולה ולעיתים מדובר באירוע קטן יותר למחלקה קטנה. כאשר אתם בוחרים את המקום לאירוע, חשוב מאוד לשים לב לכך ולשים את הקריטריון הזה כקריטריון חובה. אירועים עסקיים בקיץ יכולים להיערך בתוך גני אירועים על הים או אפילו על חוף הים. אירועים עסקיים בחורף זקוקים למקום סגור על פי כמות האורחים שיש לכם. תכננו מראש איך תרצו שיראה האירוע שלכם, תכננו את העונה ואת כמות האנשים. אלו קריטריונים חובה שחייב לקחת בחשבון בתכנון האירוע שלכם. 

בחירת קייטרינג לאירועים עסקיים

אוכל באירועים ובפרט באירועים עסקיים, זה אחד הדברים החשובים ביותר. באירועים עסקיים, העובדים מחכים לקייטרינג משובח ומפתיע. מומלץ מאוד לבחור מספר מנות קלאסיות ולשלב בתוכן מספר מנות מיוחדות. חשוב ליצור את אפקט הוואוו כבר בבופה, עם מנות פתיחה מעולות ולעבור למנות עיקריות משובחות ומפתיעות. ניתן לשלב מטבח שף ואז אתם יכולים להיות בטוחים שהאוכל יהיה מושלם.

אטרקציות מיוחדות באירועים עסקיים

אירועים עסקיים הם אינם אירועי שמחה רגילים כמו חתונה קטנה או אירוע בר מצווה באשקלון. עובדי החברות מצפים לפעילות חברתית שתהיה באירוע. נהוג לאירועים מסוג זה להכניס אטרציות מגוונות. כאשר מדובר באירועים עסקיים גדולים אשר מתקיימים בקיץ במקום לאירועים על הים לדוגמא, ניתן ואפילו רצוי להכניס פעילויות אקסטרים למיניהם המשלבות גם שיתוף פעולה בין קבוצות או מחלקות. אטרקציות כאלו יוצרות הרבה עניין וכיף בתוך האירוע ומגבשים את העובדים. אם מדובר באירועים עסקיים אשר נערכים בחורף במקום סגור, ניתן להוסיף אטרקציות המתאימות לכך, לדוגמא ערב שכולו קזינו לעובדים. התאימו את האטרקציות לעונה בשנה ולמקום. ביחרו אטרקציות שמתאימים לגיל העובדים שלכם ושאתם חשבים שיגבשו אותם ויחברו בניהם.

צלם לאירועים עסקיים גדולים

מאוד מקובל באירועים עסקיים גדולים ליצור מזכרת יפה של תמונות עבור העובדים. זה יכול להיות צלם סטילס שיעביר לאחר מכן אל החברה את התמונות או צלם מגנטים, כך שהעובדים יוכלו לקחת עימם מזכרת. הצלם באירועים אלו הוא חלק מהכיף. לא כדאי לוותר על כך באירוע עסקי. התמונות יצרו עבור העובדים שלכם תחושת שייכות וגיבוש.

הופעת אורח

אחת הפעילויות הטובות ביותר שהעובדים שלכם יעריכו מאוד, הוא להביא אומן אורח. זה יכול להיות הופעה של זמר, סטנד אפ אשר משלב קטעי צחוק על החברה או כל הופעה שהיא מיוחדת. הופעת אומן אורח יכולה להוסיף לערב ולהפוך אותו למיוחד ויוקרתי יותר. סביר שהעובדים שלכם יתגאו בחברה שבה הם עובדים שהשקיעה בהם כל כך והביאה עבורם הופעה מסוג זה.

לסיכום, אם עליכם לתכנן אירועים עסקיים עבור העובדים, התחילו מהתמונה הגדולה ולאחר מכן רדו לפרטים הקטנים. תבינו כמה תקציב יש לכם ומה מספר האנשים וכך ביחרו את המקום והאטרקציות שיהיו באירוע. זיכרו שאתם רוצים להפתיע את העובדים שלכם ויש כיום המון אפשרויות לעשות זאת. תכננו את האירוע כמה חודשים מראש על מנת לשריין את בעלי המקצוע הטובים ביותר שיהפכו את האירוע שלכם לנוצץ.