חתונה קטנה

חולמים על חתונה קטנה כשאתם מוקפים באנשים שליוו אתכם בכל שלב ושלב בחיים?
חתונה שתרגיש כמו מסיבת קוקטייל קלילה, עם כוס משקה ביד והומור שמבינים רק החברה הקרובים,
מזמינים אתכם לערוך אותה במקום בים – בית לאירועים על הים באשקלון.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עדכונים מהאינסטגרם שלנו

בשנים האחרונות רבים מהזוגות שמתחתנים מחפשים יותר ויותר ללכת על סגנון חתונה או טקס חינה באשקלון שהוא צנוע במקום לאירועים קטנים, עם מספר משתתפים מועט. כאשר מאחורי זה עומדת המחשבה שהם מעוניינים להכיר את האורחים שמגיעים לחתונה שלהם. לכן יותר ויותר זוגות מחפשים לעשות חתונה קטנה. לעשות חתונה מסוג זה, למעשה מצריכה חשיבה על מיקום קטן יותר ואינטימי ולשם כך נועד אולם או גן לאירועים קטנים יותר אשר מכילים לכל היותר 300 מוזמנים.

חתונה קטנה, תקציב קטן

אחד מהיתרונות הגדולים של עריכת חתונה קטנה הוא נושא התקציב. למעשה בחתונה מסוג זה, משלמים פחות על מספר המנות ולכן, לרוב העלות תהיה נמוכה יותר. עלות נמוכה לאדם בחתונה היא יתרון על פני חתונות גדולות מהסיבה שניתן להשקיע יותר בפרטים הקטנים. אפשר להוסיף אטרקציות מגניבות, להשקיע יותר בצלם, באוכל טוב יותר ואלו בהחלט יתרונות נהדרים. בתקציב יחסית קטן תוכלו לתכנן לכם חתונה קטנה נהדרת. 

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

חתונה קטנה, אירוע אינטימי ורומנטי

כאשר עושים חתונה קטנה במקום קטן, האירוע הוא הרבה יותר אינטימי. רבים מהאורחים מכירים אחד את השני. החתן והכלה מספיקים לומר שלום לאורחים שלהם והמקום בדרך כלל נראה מושלם כי הרבה יותר פשוט לרדת לפרטים הקטנים. מהעיצוב הכפרי והמיוחד ועד עריכת השולחנות עם כלי אוכל לא רגילים. ההרגשה באירוע כזה היא נעימה ואותנטית. זוגות שמחפשים אווירה כזו ויש להם מעט אורחים ימצאו לרוב מקום שיהפוך בתקופת ההכנות למשפחה וזה מושלם לרגעים הלחוצים של תכנון חתונה. והאורחים שלכם, סביר שלא יפסיקו לשבח. האווירה היא זו שתעשה למעשה את האירוע. אירועים קטנים כאלו מאוד מתאימים לעונת החורף. המקום הרבה יותר קטן, חמים ורומנטי.

חתונה קטנה, הזדמנות לקבל את המוזמנים שלכם

אחד הטרנדים היותר חזקים היום הוא שהכלה והחתן מקבלים את האורחים. בעבר היה נהוג שהחתן והכלה ממתינים בחדר חתן כלה בתוך גן אירועים בדרום עד לרגע החופה. כיום, רבים מהזוגות מעוניינים לקבל את פני האורחים, לומר שלום ולחוות את הרגעים הקסומים של הבופה. בחתונה קטנה, רגעים אלו יכולים להיות מושלמים, באמת ניתן לומר שלום לכולם כי אין הרבה אורחים וזה גם הופך את המעמד לפחות מלחיץ. אז אם קוסמים לכם הרגעים הללו ואתם מהזוגות שמעונינים לקבל את פני אורחיכם והחתונה שלכם קטנה, בהחלט כדאי לשקול זאת בחיוב. זהו רגע מיוחד מאוד גם עבור הזוג וגם עבור האורחים.

חתונה קטנה, השקעה בפרטים הקטנים

כאשר החתונה קטנה וגם כמות המוזמנים, ניתן להוסיף בסכומי כסף קטנים גם כל מיני אטרקציות שמוסיפות לאירוע. ניתן להוסיף בר מתוקים מושקע, שוזרות פרחים שישזרו עבור הנשים כתרי פרחים, עמדת צילום מיוחדת ואפילו עמדת גריל לתוך הרחבה. יש המון אפשרויות וכאשר התקציב מאפשר, אז זה נחמד מאוד להוסיף ויכול לתת ערך מוסף. רק חשוב לא להעמיס באטרקציות. בחרו את השתיים שאתם הכי אוהבים ושלבו אותם בתוך האירוע.

חתונה קטנה, מפלס הלחץ פוחת

זוגות רבים חוששים לעיתים מחתונה גדולה בשל המעמד מול כמות גדולה של אורחים כאשר הם המרכז. במצב כזה רבים מהזוגות נמצאים בלחץ מתמיד. כאשר החתונה קטנה והכל יותר אינטימי, פשוט ומוכר, הרבה יותר קל להכיל את היום המרגש הזה. החופה היא הרבה יותר אינטימית ומורכבת מהאורחים האהובים עליכם. רחבת הריקודים קטנה יותר וחבריכם רוקדים סביבכם והכל הרבה יותר עדין ופחות לחוץ. חתונה קטנה היא דרך מעולה לעבור את יום החתונה בצורה רגועה יותר.

חתונה קטנה בשישי בצהריים

טרנד נוסף אשר מאפיין מאוד חתונות קטנות הוא לחגוג אותם ביום שישי בצהריים. זו למעשה חתונה לאור יום והיא שונה מאוד באווירה שלה מחתונת ערב. הארוחה היא למעשה ארוחת צהריים, האווירה בדרך כלל קלילה מאוד. החתן והכלה יכולים להיות לבושים במראה הרבה יותר נינוח. אלו חתונות שמאוד מתאימות לעונת הקיץ. כך ניתן גם להתחשב באורחים דתיים אם קיימים לכם כי כניסת השבת מאוחרת. כמו כן, גם שקיעת השמש בקיץ מאוחרת יותר ומאפשרת לכם לחגוג מספר שעות דומה כמו בחתונת ערב.

לסיכום, חתונה קטנה היא אפשרות לא רעה בכלל למי שמחפש חיסכון בתקציב והכרות יותר מעמיקה עם רוב האורחים.
זו חתונה שמאפשרת דברים אחרים ומיוחדים מחתונות גדולות.