מקום לאירועים קטנים

מחפשים מקום לאירוע קטן ואינטימי? מעוניינים באירוע עם החברים והמשפחה הקרובה בלבד?
תחשבו חתונה על הים, תחשבו על מקום בים – בית לאירועים קטנים ואקסקלוסיביים על צוק בחוף אשקלון.
מתחם קסום מוקף נוף מרהיב ובריזה של ים.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עדכונים מהאינסטגרם שלנו

לא לכולם מתאים לערוך אירוע גדול, יש אנשים שמעדיפים גן אירועים קטן עם האנשים הקרובים אליהם, כזה שאפשר לומר שלום לכל אחד מן האורחים אשר באו לכבד אתכם בנוכחותם. זה יכול להיות אירוע חתונה מצומצם, אירוע משפחתי ליום הולדת עגול, בר מצווה, בת מצווה או ברית. מי שמחפש אירוע בסגנון זה לרוב יחפש מקום לאירועים קטנים. זו יכולה להיות מסעדה אינטימית, אולם קטן או גן אירועים כאשר הדגש הוא על מקום קטן יותר אשר בכוונתו להכיל כמות אורחים בין 30 ועד 200. מקום לאירועים קטנים מיועד ומכוון לכמות כזו של אנשים הן מבחינת כמות השולחנות, כמות האוכל ואזור הריקודים. אז מה חשוב שנבדוק כאשר אנו שוכרים מקום לאירועים קטנים?

1. גודל המקום וכמות המוזמנים שלכם

כאשר אנו מעוניינים לערוך אירוע מצומצם חשוב שנדע עד כמה מצומצם. אירועים ל- 30 – 100 אנשים לרוב נעשה במסעדה. מ- 100 אנשים ואילך כבר נזדקק למקום לאירועים קטנים אשר עורך לקבל עד 300 אורחים. לפרט זה יש חשיבות גדולה מאוד על מנת למנוע צפיפות ישיבה. כמו כן, יש לוודא שהמקום יודע לספק כמות שולחנות וכיסאות בהתאם לכמות המוזמנים. זה למעשה הדבר הראשון שכדאי לבדוק ולהתאים בשלב הראשון כאשר תבחרו מקום עבור חתונה קטנה. עשו לכם רשימה של מקומות לאירועים קטנים ובידקו כבר בשיחת הטלפון את נושא זה.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

2. אירוע פרטי או עם עוד אנשים?

כאשר פונים למקום לאירועים קטנים חשוב לוודא האם אתם שוכרים את המקום בלעדית עבור האירוע שלכם או שמא יש אירועים נוספים שמתקיימים במגביל. אם מדובר במסעדה, כדאי בדוק האם יש מקום מופרד מסועדים נוספים במסעדה. לרוב כאשר מדובר באירוע מאוד קטן זה יהיה מקום עם הפרדה. ובאירוע בסדר גודל של 100 איש – 300 המקום יהיה סגור עבורכם. אבל על מנת שלא יהיו לכם הפתעות, תמיד כדאי לברר את הנושא מראש.

3. האם יש במקום רחבת ריקודים והאם ניתן להביא דיג'י?

כמו שכבר אמרנו, מקום לאירועים קטנים יכול להיות מסעדה אבל גם יכול להיות אולם או גן לאירועים קטנים. כאשר אנו עורכים אירוע, לעיתים נרצה שתהיה רחבת ריקודים ודיג'י כמו באירוע גדול. פרט זה יש לוודא טרם הפגישה עם המקום. יש מסעדות שהמקום מספיק מרווח אשר ניתן להכניס את האלמנטים הללו ויש מקומות קטנים מאוד שמיועדים לאירוע שבו בעיקר אוכלים ומדברים. הגדירו לפני את אופי האירוע שלכם וודאו את הפרטים האלו מראש.

4. מקרן, הגברה ואינטרנט

אחד הדברים שמאוד מאפיינים מקום לאירועים קטנים הוא הפעלה לאורחים או סרטון אשר יוקרן במקום. יש לוודא שהמקום ערוך ומוכן לכך ושיש באפשרותכם להשתמש בציוד הזה. יש מקומות שהציוד יהיה קיים והוא חלק מן המחיר שסגרתם ויש מקומות אשר בעל המקום יגיד שיש לו הכנה וחיבור ותצטרכו להביא באופן פרטי את המקרן איתכם.

5. שעת סיום האירוע

אירועים המתקיימים בתוך גני אירועים בדרום לרוב מסתיימים בממוצע בשעה אחת בלילה. יש כאלו שגולשים לשעות הקטנות של הלילה ויש כאלו שכבר בשעה אחת עשרה מתחילים להתרוקן. לרוב במקומות הגדולים אשר מרוחקים מבתי מגורים אין שעת הגבלה. אך כאשר עושים אירוע במקום לאירועים קטנים זה פרט שחשוב מאוד לוודא. יש מסעדות שיש להם שעת סגירה ויש מקומות שיגידו לכם שאין בהם הגבלה. הגדירו לעצמכם מה מאפיין את האירוע שלכם וקחו זאת בשיקולים של בחירת המקום.

6. בחירת תפריט מגוון ועשיר

במקומות לאירועים קטנים יש את הפריווליגיה לבחור תפריט ארוחה עשיר ומגוון אשר לא דומה למנות אשר מציעים במקומות הגדולים. לרוב יהיה מדובר במנות שף ויהיה ניתן לשים דגש על הפרטים הקטנים של הארוחה. וודאו עם המקום בפגישה את התפריט המוצע לכם וכך תוכלו ליצור אירוע עם אוכל עשיר, מגוון ומיוחד.

לסיכום, כיום לא חייב לערוך אירוע גדול, לאירועי שמחה קטנים יש המון יתרונות. אם תאפיינו היטב את האירוע שלכם, תוכלו לדייק בדברים הקטנים ולקיים אירוע מושקע ויוקרתי במיוחד. בשיחת הטלפון עם מקומות לאירועים קטנים תוכלו לדאול מספר שאלות אשר יסווגו לכם את המקום כמתאים לאירוע שלכם או פחות וכך לצמצם את הרשימה למקומות המדויקים ביותר עבור האירוע שלכם. זו לגמרי הדרך הבטוחה לבחור במקום הטוב ביותר.