ארבעה טיפים לחתונה אינטימית על הים

ארבעה טיפים לחתונה אינטימית על הים

אחד המקומות היפים ביותר והמיוחדים ביותר לחתונה אינטימית הוא בגן אירועים על הים. אין כמו הנוף הטבעי אשר מקשט את האירוע, שקיעה נוגה ואוירה מיוחדת שאין שניה לה. לזוגות רבים יש חלום לחגוג את חתונתם על הים, אך לרוב מדובר בגני אירועים גדולים אשר פחות מתאימים לחתונות קטנות ואינטימיות. במאמר זה אנו ניתן לכם מספר טיפים איך תתכננו לעצמכם חתונה אינטימית במקום לאירועים קטנים על הים בצורה הטובה ביותר.

טיפ מספר אחד – רשימת מוזמנים

כל חתונה מתוכננת היטב צריכה קודם רשימת מוזמנים מוגדרת. ברגע שיש לכם רשימה מוגדרת וידועה מראש, אתם יכולים לדייק יותר בבחירת גודל גן האירועים באשקלון. תוכלו להגיע לפגישות עם הבעלים של המקום הרבה יותר ממוקדים ותדעו לומר כמה מוזמנים יש לכם והאם המקום יכול להכיל כמות זו. ההמלצה הכי נכונה, חפשו מראש מקום לאירועים קטנים על מנת שתגיעו למקום המדויק ביותר.

טיפ מספר שתיים – תחליטו על שלוש תאריכים מועדפים עבור החתונה 

גן אירועים באשקלון, במיוחד בעונת הקיץ אשר נחשבת לעונת החתונות החמה תרתי משמע עמוס באירועים והתאריכים נתפסים על ידי זוגות רבים עוד בתקופת החורף. אנו ממליצים לא לחכות לרגע האחרון. קרוב ככל האפשר להצעת הנישואין, ביחרו שלוש תאריכים אפשריים מבחינתכם וגשו לסגור מקום לאירועים קטנים. אל תחכו לרגע האחרון.

טיפ מספר שלוש – החליטו על תקציב מראש

חתונות קטנות ואינטימיות הן חתונות שלרוב משקיעים בהן בפרטים הקטנים. מקבלת הפנים ועד האטרקציות האיכותיות שיגיעו לרחבה. אך כדי להיות עם היד על הדופק ולא לצאת בהפסד, מומלץ מאוד להגדיר תקציב מראש שאותו לא עוברים. בתוך התקציב שהגדרתם תוכלו להחליט על מה להשקיע יותר ועל מה פחות. כאשר מתכננים תקציב חתונה, חשוב לחלק אותו לשניים: תקציב ראשון הוא המקדמות. הכינו מראש כארבעים עד חמישים אלף שקלים לצורך מקדמות. שאר התקציב יגיע ממתנות האורחים בסוף האירוע או ביום שאחרי.

טיפ מספר ארבע – סידורי ישיבה

גם בחתונה קטנה בגן אירועים באשקלון מומלץ לעשות סידורי ישיבה. לסידורי הישיבה שתי מטרות שפועלות לטובתכם. המטרה הראשונה היא סדר לאורחים. כל אורח שמגיע יודע שיש לו היכן לשבת ואתם לא צריכים להתעסק במהלך האירוע עם סידור מקום לדודה שהגיעה מאוחר. יתרון נוסף הוא שלכל אורח יש מקום מוגדר ואין צורך לפתוח שולחנות רזרבה אשר תשלמו עליהם תוספת.

דברו איתנו

גם אתם רוצים לחגוג אירוע בלתי נשכח על חוף הים? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

אירועים עסקיים באווירה קלילה ומיוחדת.
סלפי מול הים, קוקטיילים קייצים ואינטימיות מגבשת.
תפריט עשיר בהתאמה אישית,
וצוות מקצועי שיפיק עבורכם אירוע בלתי נשכח.
ספרו לנו על האירוע שלכם
ונבנה עבורכם את הקונספט המושלם ביותר עבורו.

דברו איתנו

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם