גן אירועים ליד הים

גן אירועים ליד הים על צוק בחוף אשקלון. מבנה זכוכית אורבני עם נגיעות עיצוב השואבות השראה מהחוף והים.
מהמבנה השקוף משתקף הים מכל עבר ומכניס פנימה את השקט והיופי של הטבע. 

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

עדכונים מהאינסטגרם שלנו

אחד המקומות היפים ביותר לערוך בו אירוע הוא בגן אירועים על הים. אווירת הטבע, יחד עם שקיעה שמלווה את האורחים לאורך האירוע והבריזה הים תיכונית הם ללא ספק מה שעושה את ההבדל בין גן אירועים רגיל לאירוע שמתקיים בגן אירועים ליד הים. לרוב מדובר באזור רחב אשר נמצא על הים, בקרבה אליו או על גבי צוק המשקיף אל הים, מלווה בדשא ופינות ישיבה פסטוראליות ובעל חופה אשר נמצאת למרגלות שקיעת השמש. האווירה היא רומנטית מאוד, קלילה וקייצית. אין ספק שכמעט כל זוג יתאהב במקום כזה עבור החתונה שלו. כאשר בוחרים לערוך אירוע בגן אירועים על הים יש מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם על מנת שהאירוע יהיה נעים ונוח גם לאורחים.

טיפ מספר אחד- בחירת תאריך האירוע

כאשר עורכים אירוע חתונה או ברית מילה באשקלון בקרבת ים או בגן אירועים ליד הים יש לקחת בחשבון את תנאי מזג האויר. עונת האביב והקיץ הן עונות נהדרות לחתונה בגן אירועים על הים. האויר אינו קר מידי, ניתן לשבת בחוץ מבלי לסבול את הקור. החודשים הטובים ביותר לאירועים על הים הם מאי, יוני וספטמבר. אלו חודשים שמזג האויר נוח מאוד, חמים אבל לא עד כדי כך, הלחות היא עדינה ויהיה נהדר לשבת לאכול בחוץ וגם לרקוד. עונת הסתיו והחורף היא פחות מומלצת לחתונות על הים מהסיבה לא ניתן לצפות את הימים הגשומים הרבה זמן מראש ואתם עלולים ליפול על יום קר מאוד אשר יהווה מטרד עבור האורחים שלכם לשבת בחוץ. גם ימים חמים מאוד ביולי אוגוסט פחות מומלצים בגלל החום הכבד והלחות הפחות נעימה.

על צוק אל מול הים נערכות החופות היפות ביותר. לאירוע בגוונים של תכלת השאירו פרטים

טיפ מספר שתיים - בחירת מקום האירוע על פי כמות האורחים

גני אירועים ובפרט גני אירועים על הים יכולים להיות עצומים בגודלם. על מנת שהאירוע שלכם יהיה פרופורציונאלי לכמות האורחים שלכם, הגדירו לכם מראש כמה אורחים פחות או יותר יוזמנו לאירוע שלכם ולפי זה ביחרו את מקום השמחה. אם נתקלתם בגן אירועים על הים שהיה מאוד לטעמכם, אבל פחות התאים לכמות האורחים המתוכננת, אנו ממליצים לכם לשבת עם בעל המקום לחשיבה משותפת איך ניתן לתחום את האירוע לכמות האורחים שלכם.

טיפ מספר שלוש – מאווררים או חימום

הטיפ הזה תלוי מאוד בתאריך שבחרתם עבור חתונה או בת מצווה באשקלון. באביב ובסתיו יש לעיתים בערב רוחות קרירות אשר יכולות להיות פחות נעימות לאורחים. בדקו עם בעל המקום האם יש לו באזור שולחנות האוכל חימום, כזה שיהפוך את האזור לנעים ולא קריר מידי. כמו כן, אם בחרתם אירוע בגן אירועים על הים ביום קיץ חם, וודאו כי יש מאווררים בייחוד באזור של רחבת הריקודים. האורחים שלכם יודו לכם מאוד על כך.

טיפ מספר ארבע - קייטרינג מנוסה באירועים בחוץ

הכי כיף לאורחים שלכם לאכול בחתונה גדולה או חתונה קטנה אוכל חם, כאשר אירוע מתנהל בחוץ ולא במקום סגור הוא עלול להגיע לשולחנות מעט פושר. על מנת להימנע ממצב זה, וודאו עם הקייטרינג האם יש מנות אשר יכולות להגיע ישר על גריל חימום במרכז השולחן. זה גם ישדרג לכם את שולחן האוכל וגם האוכל יהיה חם בכל רגע נתון באירוע. במידה ואין אפשרות כזו, אנו ממליצים לשקול צורת הגשה של בופה וכך האוכל תמיד נמצא בתוך קונטיינרים חמים המוגשים ישירות לצלחתו של האורח. כמו כן, הוא תמיד יכול לגשת ולקחת תוספת חמה.

טיפ מספר חמש – עדכון האורחים על אירוע בקרבת הים

כמו שכבר אמרנו, אירוע ליד הים מביא עימו בריזה. לחלקנו היא נעימה מאוד ולחלקנו היא קצת קרירה. אורחים שיודעים מראש שהאירוע הינו על הים, יוכלו להתכונן מראש עם של או ג'קט לרגעים קרים ולמקרה הצורך. תוכלו ליידע אותם בהזמנה, האורחים שלכם יודו לכם מאוד, בייחוד הנשים מבניהם.

טיפ מספר שש – עיצוב האירוע

גן אירועים ליד הים הוא גן אשר משלב את הטבע בגדולתו, הפסטורליות שבו מחייבת עיצוב מיוחד אשר מתקשר גם הוא לטבע. אירועים מסוג זה יהיו נהדרים בשילוב עיצובים הכוללים פרחים, עמדות ישיבה פסטורליות ואף עמדת נזרי ראש עבור נשים. כל אלו יהפכו את האירוע שלכם למיוחד במינו ויאפשר התאמה לטבע שמסביב.